--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівщина допомагає вимушеним переселенцям

Романівщина допомагає вимушеним переселенця

В лютому в Романівський район приїхало вісім осіб з м.Дебальцево Донецької області. З ними відразу зустрілися т.в.о. голови райдержадміністрації Олексій Капінус, голова районної ради Микола Григоришин, головний лікар центральної районної лікарні, депутат обласної ради Наталія Сич, Миропільський селищний голова Сергій Вербенко. Вони оперативно прийняли рішення тимчасово поселити вимушених переселенців, серед яких є й малолітні діти, в терапевтичні палати цілодобового перебування хворих Романівської центральної районної лікарні, що діють на базі Миропільського лікувального закладу. Їх забезпечено трьохразовим гарячим харчуванням, медичним наглядом та гарними умовами перебування.

Жителі селища над Случчю принесли мирним мешканцям Дебальцевого, котрі залишилися без житла й найнеобхідніших речей, продукти харчування, одяг, взуття, предмети гігієни, іграшки й цукерки, а тримісячній Оленці Трояновій подарували сучасну коляску. Разом з батьками крихітка ховалася від постійних нищівних обстрілів в темних сирих підвалах. Такі ж випробування випали й на долю семилітнього Станіслава і його трирічної сестрички. Їхня мама, Олена Скнар, безмежно щаслива, що вдалося врятувати дітей із зони біди. Каже, втрачене житло – ніщо в порівнянні зі збереженим життям її дітей.

В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації надали вимушеним переселенцям із зони АТО консультації, взяли на облік та призначили щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання.

Питання допомоги людям, які вимушені переїхати із районів  проведення антитерористичної операції до інших  регіонів  України – це  людська  біда, яка не залишає байдужими представників влади та громадськість району. Адже, вони у пошуках мирного життя змушені були залишити свої домівки й тікати.

Взагалі, станом на 23.02.2015 року в Романівському районі проживає 160 переселенців. З них 78 пенсіонерів та інвалідів та 31 дитини.

Керівництво району не залишається осторонь їхніх проблем та сприяє у їх вирішенні. Насамперед, активно займається створенням належних умов проживання людей, які переїхали із районів проведення АТО. Сприяє також у наданні допомоги щодо оформлення документів на отримання щомісячної грошової допомоги та інших виплат, дбає про надання їм допомоги у вигляді продуктів харчування та побутової хімії, одягу та іграшок для дітей тощо, влаштування дитини у школу чи дитячий садок.  

НОВ�Н�