--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівчани вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Романівчани вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

 

 

20 лютого 2015 року, у роковину страшних подій на Майдані,  біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в смт. Романів відбувся мітинг-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті борців за волю і гідність України, Героїв Небесної Сотні.

Учні Романівської гімназії підготували та відтворили історичний хід подій на Майдані, починаючи від перших протестів 21 листопада 2013 року як реакції на рішення Кабінету Міністрів України про призупинення процесу підготування до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом до лютневих подій 2014 року.

 

Священики різних релігійних конфесій району- отець Ярослав, отець Іван, отець Рішард, які у цей день об’єдналися у прагненні вшанувати пам’ять тих, хто ціною власного життя утвердив незворотність України до демократичного поступу, в своїх промовах пом’янули Героїв Небесної Сотні та звернулися до присутніх з побажаннями миру в українській землі і в душах кожного.

Священики завершили свій виступ спільною молитвою «Отче наш» і хвилиною мовчання.

Народний аматорський вокальний ансамбль «Сузір’я» на знак пошани до пам’яті воїнів світла виконав пісню Михайла Назарця «Небесній Сотні», а дитячий хоровий колектив Романівського костелу – «Молитву за Україну».

У мітингу взяли участь Капінус О.Г., т.в.о. голови районної державної адміністрації, Григоришин М.П., голова районної ради, Іщук А.В., Романівський селищний голова, громадськість району, учнівська молодь.

 

Перед світлою пам’яттю предків – незламних борців за вільну і соборну Україну - саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули в зоні антитерористичної операції.

Герої загинули, проте духу і волі Свободи кулі не вбили і не вб’ють, бо Герої не вмирають.

Слава Україні!

НОВ�Н�