--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося засідання ради районного методичного кабінету

Засідання ради районного методичного кабінету

  У лютому 2015 року за участю Криворучко А.Л., начальника  відділу освіти райдержадміністрації, відбулося засідання ради районного методичного кабінету з порядком денним:

1. Про створення навчально-розвивального середовища в навчальних кабінетах, їх роль у забезпеченні умов для організації навчально-виховного процесу та реалізації завдань Державного стандарту початкової, базової і повної середньої школи.

2. Про виконання рішення ради від 29.01.2014 «Про стан реалізації завдань програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів».

3. Стан виконання навчальних планів і програм з української мови і літератури в загальноосвітніх навчальних закладах району.

4. Розгляд і схвалення методичних рекомендацій, виданих вчителями-методистами, старшими вчителями протягом атестаційного періоду.

Під час обговорення члени ради районного методичного кабінету звернули увагу заступників керівників шкіл на посилення патріотичного виховання молоді, ціннісного ставлення до нашої держави, суспільства, громадянина України, необхідність постійно працювати над створенням цілісної системи виховної роботи в кожному навчальному закладі.

Рада районного методичного кабінету прийняла конкретні рішення з питань, запропонованих до розгляду, які надіслано до виконання педагогічним колективам району. 

НОВ�Н�