--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Президент України "Всі порушення Мінських угод мають отримати належну оцінку наших партнерів"

Президент України: «Всі порушення Мінських угод мають отримати належну оцінку наших партнерів»

 

Президент України Петро Порошенко зустрівся 19 лютого з Комісаром Європейського Союзу з питань Європейської політики сусідства та переговорів про розширення Йоганессом Ганом. Глава держави наголосив, що Україна розглядає місію Європейського Союзу в рамках спільної політики безпеки і оборони, як найоптимальніший варіант миротворчої операції на Донбасі.

  «Росія як країна-агресор не може і не буде брати участь у миротворчій операції». «Україна не погодиться на такий миротворчий формат, який має загрозу легалізувати багатотисячний російський військовий контингент – нам таких «миротворців» вже вистачає», – зазначив Президент України.

Петро Порошенко повідомив, що Рада національної безпеки і оборони України прийняла рішення звернутися до Ради Безпеки ООН з проханням ввести миротворчий контингент для забезпечення дотримання миру та контролю за українсько-російським кордоном у Донецькій і Луганській областях.

  «Всі порушення Мінських угод, які ми спостерігаємо протягом останніх днів, мають отримати належну оцінку наших партнерів – Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки, Канади, всього світу», – вважає Глава держави.

  Зі свого боку Єврокомісар Йоганесс Ган зазначив: «Закликаю до дотримання режиму припинення вогню. Я особливо закликаю до того, що було погоджено, – відведення важкого озброєння».

Під час зустрічі Петро Порошенко висловив вдячність Європейському Союзу, який вже надав близько 95 млн. євро на цілі гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок конфлікту на сході України.

 

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�