--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Бійці 30-ї бригади вийшли з Дебальцевого

Бійці 30-ї бригади вийшли з Дебальцевого

Про це 18 лютого повідомив у своєму зверненні Президент України Петро Порошенко. Наші земляки разом із бійцями 128-ї бригади, 25-го та 40-го батальйону, спецназу, Нацгвардії та міліції завершили операцію з планового та організованого виводу частини підрозділів з Дебальцевого на Донеччині. Таким чином, 80% частин залишили неспокійне місто.  

Глава держави наголосив: «Ми стверджували та довели: Дебальцеве перебувало під нашим контролем, жодного оточення не було, наші частини та підрозділи вийшли планово та організовано. Вийшли повністю з бойовою технікою: танками, бойовими машинами піхоти, самохідними артилерійськими установками, з автомобільною технікою. Командири проводять роботу з особовим складом. Ми чекаємо ще одну колону, одну роту.Залишивши бойові дозорні пости і відвівши їх на нову лінію оборони, залишили собі плацдарм для оборони держави.Це переконливий доказ боєздатності Збройних Сил та ефективності військового командування».

Президент України відзначив, що українські  військовослужбовці з честю підтримали високе звання захисника Вітчизни. За словами Петра Порошенка, сьогодні ввечері відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони України, а Глава держави вирушить на фронт, аби особисто потиснути руку і подякувати українським героям.

«Внутрішню стабільність в країні не вдасться розхитати батальйонами «все пропало», батальйонами «все кінець», брехнею про 200 і більше загиблих учора, брехнею про оточені блокпости, про українських військових, які нібито перебувають там без боєприпасів, їжі і води. Це сценарій не український. І впевнений, що ті, хто його розповсюджував, чекали абсолютно іншого результату. Ні, на щастя, сьогодні ми маємо вдало завершену операцію. Будемо мати можливість і далі боронити державу», - констатував Президент України.

 

Прес-служба облдержадміністрації 

НОВ�Н�