--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У Романові 15 лютого з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся мітинг-реквієм


Біля пам'ятника воїнам-афганцям у Романові зібралися учасники бойових дій на території інших держав району, члени їх родин, представники влади і громадськості.

12-00 год. Звучить Гімн України.

Мітинг-реквієм оголошено відкритим.

До слова запрошується т.в.о. голови районної державної адміністрації Капінус О.Г., який у своєму зверненні висловив подяку присутнім ветеранам за їх мужність і відвагу під час участі у бойових діях на території інших держав, зокрема у Демократичній республіці Афганістан, за їх громадянський подвиг після повернення на рідну землю. Саме ветерани Афганістану залишаються єдиною і цілісною організацією та готові за будь-яких умов підтримати один одного, адже їх міцно об'єднує пам'ять про події 26-річної давності.

І сьогодні ветерани в строю, вони є прикладом для молоді, займають активну життєву позицію.

Афганська війна продовжувалася 3340 днів з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року та забрала 2378 українців, з них 60 до цього часу вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон. Пам'ять про них житиме вічно у наших серцях.

У своїй промові Ходюк В.І., заступник голови районної ради, привітав присутніх із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав, згадав імена тих, хто не порвернувся до рідного краю з афганського пекла, серед яких Чепіль Іван, Радзіховський Петро, П’ясківський Анатолій та Міщенко Сергій. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті молодими.

Від імені своїх побратимів виступив Лавренов А.Є., голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, який привітав присутніх із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та зачитав привітання Развадовського В.Й., депутата Верховної Ради України, з нагоди знаменної дати.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до пам'ятника. 

НОВ�Н�