--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Першочергове завдання - захист населення району

У нас є першочергове завдання – захист населення району

  11 лютого відбулося засідання оперативного штабу для вжиття заходів із запобігання терористичним проявам та виникненню інших надзвичайних ситуацій на території району.

Керівники оперативного штабу Капінус О.Г., т.в.о. голови райдержадміністрації, та Григоришин М.П., голова районної ради, поставили завдання членам оперативного штабу щодо вжиття дієвих заходів для належного облаштування захисних споруд.

Слід відмітити, що перелік захисних споруд та підвальних, цокольних та інших заглиблених приміщень, що можуть бути використані, як захисні споруди, було опубліковано на нашому сайті, а також в районній газеті «Романівський вісник».

Завдання оперативного штабу - надати можливість укритися населенню в місцях масового скупчення, серед яких лікарні, школи, дитячі садочки, підприємства, установи, організації, великі торгові центри, багатоповерхові будинки.

«Ми маємо довести до кожного жителя району інформацію про те, де йому укритися у разі загрози надзвичайної ситуації»,- сказав голова оперативного штабу О.Г.Капінус.

Іщук А.В., Романівський селищний голова, доповів, що за рахунок коштів селищної ради замовлено таблички з надписами «Бомбосховище», які будуть розміщені на будинках із захисними спорудами, а також таблички для нумерації таких будинків. Крім цього, будуть виготовлені лавки для того, щоб люди мали змогу сісти на них у бомбосховищах.

Відповідна робота проводиться і на території Миропільської та Биківської селищних рад.

Сьогодення спонукає всіх жителів Романівського району, і в першу чергу – громадські молодіжні організації, долучитися до облаштування захисних споруд. Адже не секрет, що більшість із них використовувалися до цього часу не за призначенням: велика кількість підвальних приміщень багатоповерхівок облаштована їх мешканцями для зберігання продуктів харчування тощо. Звичайно, не варто все викидати на вулицю, але необхідно провести роботи для забезпечення безперешкодного доступу до підвальних приміщень, для наявності місць, щоб поставити лавки. Для виконання таких робіт необхідні людські ресурси. Отже, молодь Романівщини, всім: і вам, і нам є над чим попрацювати. 

НОВ�Н�