--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Підготовка молоді до самостійного життя

Підготовка  молоді до самостійного  життя 

Людина від народження має права і обов’язки, які дозволяють їй  адаптуватися до суспільного життя, долати  певні труднощі, змінювати установлений стиль життя, соціалізуватися.  Процес адаптації триває у кожного по-різному, адже кожен самостійно визначає пріоритети  і реалізує  власні здібності, вибирає свою життєву стежину.

         З метою сприяння у вирішенні даних питань, визначення  в подальшому  житті,  06  лютого 2015  Романівським районним  центром  соціальних  служб  для сім’ї, дітей  та молоді  та  районним  центром зайнятості    організовано  та проведено   круглий стіл  на тему: «Підготовка  молоді  до самостійного  життя», учасниками  якого  були  діти-сироти, діти,  позбавлені батьківського  піклування, учні старших класів загальноосвітніх закладів району.

Відкрила захід  Левкович Г.М.,  директор Романівського районного  центру  соціальних  служб  для сім’ї, дітей  та молоді,  яка  охарактеризувала    ситуацію  в країні,  звернула увагу на права  та  обов’язки  неповнолітніх.

Провідний спеціаліст районного центру зайнятості Прудеус О.О.   ознайомила  дітей  з  актуальними   професіями  на  ринку  праці.

Про вибір професії співробітників правоохоронних органів  проінформував  оперуповноважений  групи кримінальної  міліції  у справах дітей  Романівського РВ  УМВС  України   в  Житомирській  області   Іщук  В.А.   

Оржеховська Н.Л.,  практичний  психолог  Романівського  ліцею,   надала  інформацію  щодо  усвідомленого  вибору  професії,  як  запоруки  успіху.

Про  основні  аспекти  підготовки   до самостійного  життя  дітей-сиріт  та дітей,  позбавлених  батьківського  піклування,  прийомних  дітей, дітей-вихованців  прийомних  сімей,  дитячих  будинків  сімейного  типу  розповіла Батюх М.З., завідувач  сектора з питань  опіки,  піклування   та усиновлення  служби  у справах  дітей  райдержадміністрації.

Зелінська О.Г.,  заступник  начальника  Чуднівського МВ  КВІ,    проінформувала дітей  щодо  відповідальності  за майбутнє.

Головний  спеціаліст  Романівського районного  центру  соціальних  служб  для сім’ї, дітей  та молоді  Дембіцька Т.В.  розповіла  про дії   під  час  стану   підвищеної   готовності   у регіоні та   провела   анкетування   на тему: «Підготовка  молоді  до самостійного  життя».

Учасники  з  цікавістю   слухали   інформації  та поради  фахівців.

По  закінченні   заходу,  спеціалісти   побажали   молоді   здоров’я,  миру, успіхів  у житті  та  знайти  своє  покликання.

НОВ�Н�