--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Робоча поїздка Капінуса О.Г., т.в.о. голови РДА

Робоча поїздка керівника району

9 лютого 2015 року Капінус О.Г., т.в.о. голови райдержадміністрації відвідав ряд дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів району. Зокрема, керівник району побував  у  Булдичівській  ЗОШ І-ІІІ ст., де в даний час навчаються і учні з Малокозарської ЗОШ І-ІІ ст. та Пилипокошарської ЗОШ  І ст.

Разом з школярами до Булдичівської  ЗОШ  І-ІІІ ст. перейшло 2 вчителі: Ксінзук Тетяна Миколаївна, вчитель німецької мови, та Попова Ірина Миколаївна, вчитель початкових класів.

Діти адаптувалися до нового навчального закладу, забезпечується їх підвіз, організовано якісне гаряче харчування.

Проте  у Булдичівському дошкільному навчальному закладі гаряче харчування дітей перебуває не на достатньому рівні, на що  звернув увагу Капінус О.Г., т.в.о. голови райдержадміністрації.

Цього ж дня Олексій Григорович відвідав Вільшанський дошкільний навчальний заклад, робота в якому знаходиться на належному рівні, в тому числі: санітарно-гігієнічний стан, навчально-виховний процес, організація гарячого харчування дітей. І хоча завідувачу ДНЗ Грабовець Н.Г. ще є над чим працювати, а саме, щодо збалансованості гарячого харчування, слід відмітити позитивну оцінку роботи закладу, який відвідує 49 дітей.

НОВ�Н�