--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося чергове засідання оперативного штабу

Готовність захисних споруд – одне з особливо важливих питань чергового засідання оперативного штабу

9 лютого 2015 року відбулося чергове засідання оперативного штабу для вжиття заходів із запобігання терористичним проявам та виникнення інших надзвичайних ситуацій на території Романівського району, яке провів голова оперативного штабу Капінус О.Г.

На засіданні оперативного штабу було розглянуто питання щодо утворення мобільної групи для оперативного  реагування з метою ліквідації наслідків можливих надзвичайних  ситуацій. Стан забезпечення цієї групи засобами цивільного захисту, паливно-мастильними матеріалами для виконання завдань за призначенням.

Одним із важливих завдань в даний час є підготовка захисних споруд, сховищ. Особливо важливо, щоб кожна людина, яка проживає на території району, знала де є захисні споруди, сховища, в яких можна заховатись та перечекати надзвичайні ситуації. Саме тому на засіданні було розглянуто питання про стан готовності підприємств, установ, організацій до роботи при виникненні надзвичайних ситуацій на території Романівського району (наявність захисних споруд, сховищ, їх обладнання, повідомлення про них).

Слід відмітити, що населенню необхідно долучитись до роботи з підготовки сховищ, адже в багатоповерхівках є підвальні приміщення, які від самого початку призначались для сховищ під час надзвичайних ситуацій.

Необхідно, щоб кожна людина зрозуміла, що сьогодення нас закликає до рішучих дій. Ми можемо допомогти собі самі.  

Керівниками оперативного штабу Капінусом О.Г. та Григоришиним М.П. дані чіткі доручення щодо проведення перевірок існуючих захисних споруд, визначення їх стану готовності, наявність в них столів, лавок, баків для води тощо, а також визначення суми коштів для належного обладнання таких сховищ.

 

 

НОВ�Н�