--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Голова ОДА Машковський С.О. про стан проходження мобілізації в Романівському районі

Сергій Машковський високо оцінив стан проходження четвертої хвилі мобілізації у Романівському районі

Під час робочої поїздки до Романівського району 4 лютого голова облдержадміністрації Сергій Машковський провів засідання оперативного штабу. Одне з головних питань, що стояло на порядку денному, - проходження четвертої хвилі мобілізації.

Як зазначив військовий комісар Баранівсько-Романівського об’єднаного районного військового комісаріату Сергій Конопатський, завдання першого етапу четвертої хвилі мобілізації виконано на 100%. У Романівському районі військовозобов’язаним вручена 161 повістка, з них 11 –  офіцерам. 61 військовозобов’язаний прибув до комісаріату і пройшов медичний огляд. З них 13 чоловіків вже проходять службу у навчальних підрозділах, в тому числі 1 офіцер. По постачанню техніки завдання також виконане - на базу зберігання смт Озерне доставлена 1 одиниця техніки. 

Сергій Конопатський зупинився на проблемі щодо військовозобов’язаних, які не з’явилися у комісаріат за викликом військового комісара. Це 99 чоловіків, які з різних причин не отримали на руки повістки. Така кількість тих, хто не з’явився до військкомату, на думку комісара, пов’язана з відсутністю робочих місць у районі - люди виїжджають за його межі. Матеріали на них передані до районного управління МВС для уточнення місця перебування. До цього залучені також сільські і селищні ради. Матеріали щодо 2 військовозобов’язаних будуть передані до слідчих органів прокуратури. Дії цих людей, що письмово відмовились від отримання повісток, мають ознаки злочину і кваліфікуються як ухилення від військової служби. Такого масового явища, як ухилення від проходження служби за станом здоров’я, у районі не спостерігається. 

За повідомленням військового комісара, під час перших трьох хвиль мобілізації до Збройних Сил з Романівського району пішло служити 164 чоловіки. «Цих людей протягом 2015 року ми маємо замінити такою самою кількістю солдатів і офіцерів. Потрібно дати хлопцям можливість відпочити, залікувати рани, моральні і психологічні травми», - зазначив Сергій Конопатський. 

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський високо оцінив стан проходження четвертої хвилі мобілізації у Романівському районі, відзначивши взаємодію органів місцевого самоврядування та виконавчих органів влади. «Саме співпраця і серйозне, відповідальне ставлення до важливих завдань забезпечує гарний результат. Я зрозумів, що можу розраховувати на ваш район», - резюмував керівник області.

Прес-служба облдержадміністраці

НОВ�Н�