--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулося розширене засідання оперативного штабу

Відбулося розширене засідання оперативного штабу


  4 лютого 2015 року за участю голови облдержадміністрації Машковського С.О. відбулося розширене засідання оперативного штабу для вжиття заходів із запобігання терористичним проявам та виникненню інших надзвичайних ситуацій на території Романівського району.

Капінус О.Г., т.в.о. голови районної державної адміністрації доповів керівнику області про стан готовності району до запобігання терористичним проявам та мінімізації наслідків у разі їх вчинення (посилення патрулювання вулиць населених пунктів району із залученням громадськості, наявність переліку об’єктів транспортної та критичної інфраструктури та підвищеної техногенної безпеки, об’єктів охорони здоров’я, освіти, адміністративних приміщень, наявність відеоспостереження таких об’єктів).

В обговоренні цього питання взяли участь Більський М.В., заступник начальника Романівського РВ УМВС України в Житомирській області, Ковальчук А.В., заступник начальника районного сектора ДСНС України в Житомирській області, Пугач О.В., начальник Романівського РЕМ, Кусковський П.М., директор Романівського КР «Сервіс», Кіндрук Ю.В., начальник Романівської дільниці газового господарства Чуднівського УЕГГ.

Голова обласної державної адміністрації Машковський С.О. зауважив, що в районі є ще над чим працювати, проте робота в даному напрямку проводиться на належному рівні.

На засіданні також було розглянуто питання про готовність підприємств, установ, організацій до роботи при виникненні надзвичайних ситуацій на території Романівського району. Особливу увагу голова облдержадміністрації звернув щодо наявності достатньої кількості лікарських засобів і медичних препаратів, паливно-мастильних речовин, захисних споруд і сховищ, їх обладнання.

З даного питання доповідали: Сич Н.О., головний лікар Романівської ЦРЛ, яка повідомила, що для надання екстреної медичної допомоги є мінімальна кількість лікарських засобів і медичних препаратів. Для забезпечення 10% запасу необхідні кошти в сумі 55,2 тис. грн., які будуть виділені з районного бюджету;  Овчінніков С.А., головний спеціаліст відділу житлово-комунального  господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації, який повідомив про наявну кількість захисних споруд, сховищ, стан їхньої готовності до експлуатації.

Григоришин М.П., голова районної ради, повідомив про те, що до районної ради звернулися члени оперативного штабу про виділення коштів на придбання лікарських засобів і медичних препаратів та камер відео- спостереження, які необхідно встановити на в’їзді та виїзді з смт. Романів. Дане питання буде винесено на розгляд постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Одним із важливих завдань, вважає голова облдержадміністрації Машковський С.О., є проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності посилення безпеки, порядку дій на випадок виникнення терористичної загрози, виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру, створення «гарячої лінії» для забезпечення комунікації з громадськістю.

Мілінчук А.А., заступник голови райдержадміністрації, доповіла, що у сільські і селищні ради, у всі загальноосвітні заклади, торгівельні точки району, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації передано інформаційні матеріали, які було отримано від обласної державної адміністрації, для поширення їх серед населення. Крім цього, матеріали було розміщено на офіційному веб-сайті Романівської райдержадміністрації, оголошено по місцевому радіомовленню та передано до районної газети «Романівський вісник» для опублікування.

Голова облдержадміністрації Машковський С.О. наголосив на важливості проведення роботи з внутрішніми переселенцями. Адже ситуація в зоні проведення антитерористичної операції ускладнюється  і таких осіб може ставати більше.

Підводячи підсумки, керівник області висловив задоволення роботою оперативного штабу Романівського району. 

НОВ�Н�