--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Розпочав роботу оперативний штаб із запобігання терористичним проявам

Розпочав роботу оперативний штаб для вжиття заходів

із запобігання терористичним проявам та виникнення інших надзвичайних ситуацій на території Романівського району

 

2 лютого 2015 року відбулося перше засідання оперативного штабу для вжиття заходів із запобігання терористичним проявам та виникнення інших надзвичайних ситуацій на території району, який утворено відповідно до Законів України «Про оборону України», «Про місцеві державні адміністрації», на виконання доручення голови облдержадміністрації від 27.01.2015р. №0431/42/2-15 за підсумками наради з питань вжиття заходів щодо запобігання терористичним проявам на території області та стану проведення мобілізаційної, оборонної і правоохоронної роботи від 26.01.2015р. та з метою організації і забезпечення виконання Плану дій органів управління районної ланки обласної територіальної та функціональних підсистем цивільного захисту з реалізації Плану заходів щодо забезпечення належного захисту основних обєктів, уразливих у терористичному відношенні.

Головою оперативного штабу визначено Капінуса О.Г., т.в.о. голови районної державної адміністрації, співголовою – Григоришина М.П., голову районної ради.

До складу оперативного штабу також ввійшли заступники голови райдержадміністрації: Біленький О.П. та Мілінчук А.А.; заступник голови районної ради Ходюк В.І.

Членами оперативного штабу стали керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ і організацій району.

Серед основних питань, що розглядалися – проведення інвентаризації захисних споруд на території району, їх упорядкування; стан готовності району до мінімізації наслідків у разі вчинення терористичних актів, а також стан мобілізаційної роботи. 

Співголови оперативного штабу за результатами проведеного засідання дали доручення відповідним підрозділам спільно з сільськими і селищними головами підготувати оперативну інформацію щодо готовності захисних споруд (підвальних приміщень) та  необхідності проведення додаткових заходів для їх підготовки,  а також щодо встановлення систем технічних засобів охорони та відеоспостереження основних обєктів життєдіяльності району; наявності медичних препаратів, які необхідні для надання екстренної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у лікувальних закладах.

 Крім цього, керівникам підприємств, установ і організацій району дано доручення посилити розяснювальну роботу в трудових колективах щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій і терористичних загроз, порядку дій на випадок виникнення терористичної загрози, виявлення підозрілих предметів, а також осіб, поведінка яких викликає підозру.

З метою належної мобілізаційної підготовки району керівниками оперативного штабу акцентовано увагу на забезпеченні вручення повісток посадовими особами сільських, селищних рад разом з працівниками військового комісаріату та проведенні якісного і обєктивного обстеження  призовників спеціалістами медичних комісій.

НОВ�Н�