--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про допомогу родинам військових та пересенцям

Керівництво області з Ольгою Богомолець обговорили питання допомоги родинам військових та переселенцям

  Голова облдержадміністрації Сергій Машковський та його заступник Ярослав Лагута 2 лютого зустрілися з радником Президента України, головою Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Ольгою Богомолець. Обговорювали проблемні питання, пов’язані з допомогою родинам загиблих військових, а також переселенцям, що проживають наразі на Житомирщині. 

Ольга Богомолець запевнила, що може надати допомогу у сприянні виправленню різних законодавчих колізій від імені Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. 

Керівники області наголосили, що зокрема необхідно внести поправки до Постанови Кабінету Міністрів України №505, згідно з якою переселенці адресно отримують від держави допомогу на покриття витрат за проживання. Проте не завжди ці кошти йдуть на визначені цілі. Особливо відчувають це комунальні установи, в яких проживають переселенці. 

Радник Президента України запевнила, що передасть підготовлені юридичним відділом Житомирської облдержадміністрації поправки до постанови до Кабінету Міністрів. 

Крім того, Ольга Богомолець наголосила, що за кілька тижнів хотіла би у Житомирі зустрітися із сім’ями загиблих військовослужбовців з Житомирщини, адже займається підготовкою єдиного порталу допомоги родинам загиблих. 

«Цей портал створений завдяки громадській та волонтерській ініціативі. На сайті будуть розміщуватися інформація та потреби кожної такої сім’ї. Банк заключає договір з родиною та відкриває для неї картковий рахунок. Таким чином люди з усього світу зможуть допомагати певній родині фінансово, речами та навіть взяти під патронат. Наша мета - щоб будь-який благодійний фонд міг співпрацювати з сім’ями напряму», - наголосила голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я. 

Ольга Богомолець відзначила, що найважче наразі родинам, в яких є зниклі безвісти. 

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський наголосив, що на Житомирщині налічується 64 сім’ї, в яких є зниклі безвісти. Цій категорії населення також дуже потрібна допомога та підтримка. 

Керівник області подякував раднику Президента України за візит до Житомирської області та небайдужість, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�