За рішенням Уряду учасникам АТО виділятимуться додаткові кошти :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

За рішенням Уряду учасникам АТО виділятимуться додаткові кошти

За рішенням Уряду учасникам АТО виділятимуться додаткові кошти

 

  Уряд на засіданні 28 січня прийняв низку рішень щодо виділення додаткових коштів для учасників АТО. «За кожен бойовий день, якщо ти безпосередньо брав участь у бойовій операції за наказом командування, - тисяча гривень окремо від основного забезпечення, яке виплачується на регулярній основі», - запевняє Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

 

«Бюджет поточного року є оборонним бюджетом. Треба годувати свою армію, щоб не годувати чужу», - наголосив Арсеній Яценюк під час спілкування зі студентами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації 29 січня.

 

Він також нагадав, що в минулоріч Уряд України прийняв рішення про спеціальну систему забезпечення учасників АТО, які безпосередньо беруть участь в бойових діях. За рік заробітна плата для військовослужбовців Національної гвардії України, Збройних Сил України та Служби безпеки України із 1700 гривень зросла до мінімум  8 тисяч гривень.

 

 

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�