--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулася колегія відділу освіти РДА

Колегія відділу освіти райдержадміністрації 

29 січня 2015 року відбулася колегія відділу освіти райдержадміністрації, на яку були запрошені т.в.о. голови районної державної адміністрації Капінус О.Г., голова районної ради Григоришин М.П., заступник голови райдержадміністрації Мілінчук А.А., начальник управління фінансів райдержадміністрації Горобець Н.А.,  керівники загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних  навчальних закладів.

На колегії було розглянуто питання про підсумки роботи за 2014 рік та визначення пріоритетних завдань щодо розвитку галузі освіти району в 2015 році (доповідала Криворучко А.Л., начальник     відділу   освіти райдержадміністрації), а також про стан  фінансування  галузі освіти райдержадміністрації у 2015 році ( доповідач Криворучко А.Л., співдоповідач - Горобець Н.А., начальник управління фінансів райдержадміністрації).

Т.в.о. голови районної державної адміністрації Капінус О.Г. у своєму виступі акцентував увагу присутніх на забезпеченні надання учням якісного навчання, зміцненні матеріально-технічної бази навчальних закладів, організації повноцінного гарячого харчування та закликав педагогів району до співпраці.

   Питання, винесенні на засідання колегіі, особливо актуальні в період проведення оптимізації мережі освітніх закладів.

З початку 2015 року було оптимізовано 3 загальноосвітні     навчальні заклади: Годиську ЗОШ І-ІІ ст, Малокозарську ЗОШ І-ІІ ст., Полипокошарську ЗОШ І ст. та один – Нивненську ЗОШ І-ІІ ст. реорганізовано в загальноосвітню школу І ступеня.

Прийняттю такого непростого рішення передувала велика кропітка робота і керівництва районної державної адміністрації та районної ради, і депутатського корпусу районної ради, і управління фінансів та відділу освіти райдержадміністрації, а також бажання забезпечити учнів якісною освітою на основі сучасної матеріально-технічної бази з організованим гарячим харчуванням.  

Педагогічним працівникам запропоновано працевлаштуватись у базових навчальних закладах району, там де навчатимуться учні оптимізованих ЗОШ.

  На колегії відділу освіти райдержадміністрації керівникам оптимізованих навчальних закладів подякували за сумлінну працю. 

НОВ�Н�