--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині працює оперативний штаб щодо запобігання НС

На Житомирщині працює оперативний штаб щодо запобігання надзвичайних ситуацій

Органи державної влади, правоохоронні органи Житомирщини з 23 січня перейшли на посилений режим роботи. В області створено оперативний штаб з метою запобігання терористичним проявам та виникненню інших надзвичайних ситуацій. Про це 25 січня під час віче пам’яті за загиблими у Маріуполі поінформував громаду голова облдержадміністрації Сергій Машковський.

Керівник області наголосив: ситуація на Житомирщині перебуває під контролем. Удвічі збільшено кількість патрулів та особового складу правоохоронних органів для забезпечення порядку. 74 стратегічні об’єкти області (мости, розв’язки, залізниця та ін.) перебувають під посиленою охороною. Медичні заклади області забезпечені достатньою кількістю препаратів для надання першої медичної допомоги у випадку надзвичайних ситуацій. Відпрацьовується питання належного функціонування бомбосховищ, у тому числі в адміністративних приміщеннях.

Із 26 січня на Житомирщині діятиме цілодобова «гаряча лінія», куди зможуть зателефонувати жителі у випадку виявлення підозрілих осіб, підозрілих пакунків та ін.

«Ми розуміємо, що спочатку була Волноваха, вчора Маріуполь, а завтра всі інші українські міста можуть опинитися під загрозою. Саме тому, треба бути готовими до різних ситуацій. Щодня вранці керівники профільних служб та відомств збираються і опрацьовують різні варіанти захисту жителів області від таких загроз. Запевняю,  що ситуація в області контрольована», - зазначив голова облдержадміністрації.

         За словами посадовця 26 січня, відбудеться нарада із керівниками влади різних рівнів, відповідальних за безпеку в регіоні.

Голова облдержадміністрації наголосив: «Закликаю представників громадських організацій звернутися до народів країн, які підписали Будапештський меморандум, аби держави, котрі гарантують захист і безпеку України, виконували покладену на них місію. Ми маємо об’єднатися в боротьбі проти спільного ворога».

 Прес-служба облдержадміністрації                  

НОВ�Н�