--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Сучасна освіта Романівщини - 2015

Сучасна освіта Романівщини - 2015 

Продовжуючи традицію щорічного обласного та районного конкурсу педагогічної творчості, як виміру творчих досягнень педагогічних колективів району, з метою підведення підсумків науково-методичних надбань освітян району в 2014-2015 навчальному році та поширення в освітніх закладах інноваційних технологій навчання і виховання, 16 січня 2015 року проведено районну педагогічну «Сучасна освіта Романівщини – 2015».

У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації  Мілінчук А.А. та начальник відділу освіти райдержадміністрації    Криворучко А.Л.

На виставку  представлені творчі роботи із 22 загальноосвітніх та 19 дошкільних навчальних закладів району. Це свідчить про зацікавленість педагогів  сучасними педагогічними технологіями, про зростання інтересу до наукового пошуку, бажання узагальнювати власні здобутки.

Брали активну участь у районній педагогічній виставці «Сучасна освіта Романівщини - 2015» та презентували свої заклади колективи Гордіївської (директор Барановський  В.Г.), Старочуднівськогутянської (Гнатюк В.М.), Ягодинської (Кухар І. Д.), Костянтинівської (Русецька Т.В.), Камінської (Точилін О.Ф.), Печанівської (Яремчук М.І.), Романівської (Бабійчук Ю.В.), Червонохатківської (Тишкевич Н.Г.) загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст.; Романівського ( завідувач Вальчук В.М.) та Миропільського (Розмахова А.Г.) центрів розвитку дитини, Романівського ДНЗ №1 (Вексей І.О.) та Камінського ДНЗ  (Мінькович Н.В.).

Згідно наказу відділу освіти райдержадміністрації керівникам даних навчальних закладів оголошено подяку.

Наказом відмічено колектив Миропільської  ЗОШ І-ІІІ ст. №2, який представив на виставку 9 робіт в рамках педагогічного експерименту з проблеми «Впровадження освіти для сталого розвитку».

39 вчителів у шести номінаціях, запропонованих Житомирським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, стали переможцями районної виставки, а їх роботи направлені на обласну педагогічну виставку «Сучасна освіта Житомирщини».

НОВ�Н�