--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про роботу ЦНАП при Романівській РДА у 2014 році

Про роботу ЦНАП при Романівській райдержадміністрації  у 2014 році 

На виконання  вимог Закону України “Про адміністративні послуги” в районі відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 18.12.2013 №332 утворено Центр надання адміністративних послуг при районній державній адміністрації, який було офіційно відкрито у лютому  2014 року. Для організації Центру виділено кошти в сумі 66540 грн. з державного бюджету та придбано оргтехніку і меблі.

Рішенням 16 сесії 6 скликання районної ради від 27.09.2013 року №371 виділено частину нежитлового приміщення, яке знаходиться у будівлі територіального центру за адресою:  вул. Путіліна 47,  площею 30 кв.м. для розміщення  Центру  надання адміністративних послуг.

Відповідно до абзацу 3 частини 4 статті 20 Закону України “Про адміністративні послуги” дозвільний центр утворений згідно Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, є складовою частиною Центру надання адміністративних послуг, відповідно до Закону України “Про адміністративні послуги”.

На розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року  №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 29.08.2014 року №191 «Про затвердження переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг при Романівській районній державній адміністрації», яке пройшло погодження в Державній службі України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва та 18.09.2014 року №3/251 зареєстровано в Романівському районному управлінні юстиції.

Реєстраційною службою Романівського управління юстиції, відділом Держземагенства в Романівському районі,  Державною міграційною службою в Романівському районі та структурними підрозділами районної державної адміністрації надано інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг, які надаються та будуть  надаватись через Центр надання адміністративних послуг.

Станом на 20.01.2015 року в Центрі надання адміністративних послуг згідно вищевказаного розпорядження  голови районної державної адміністрації громадяни і суб’єкти господарювання мають можливість отримати 62 адміністративні послуги,  в т. ч 7 послуг районної державної адміністрації та 55 - центральних органів виконавчої влади.

         Центром надання адміністративних послуг у 2014 року надано 2 робочих місця для  державного реєстратора, який проводить реєстрацію юридичних та фізичних осіб підприємців, та державного реєстратора речових прав Реєстраційної служби Романівського управління юстиції та забезпечено їх оргтехнікою.

Прийом документів здійснюють один адміністратор та один державний адміністратор.

За 2014 рік через Центр надання адміністративних послуг  надано 859 адміністративних   послуги.

НОВ�Н�