--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Вручено ключі від будинку дитині-сироті

У мальовничому селищі Биківка на Щедрий та Багатий  вечір відбулася урочиста церемонія  вручення ключів від придбаного житлового будинку особі з числа дітей-сиріт Гурській Валентині Вікторівні та її маленькому синочку Романчику. 

Даний житловий будинок було придбано за кошти субвенції з обласного бюджету, районного бюджету та місцевого бюджету  Биківської  селищної ради.  

Участь у церемонії вручення ключів взяли тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Капінус О.Г., заступник голови райдержадміністрації Мілінчук А.А., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Данилевич В.І., виконуюча обов’язки голови селищної ради Марціновська І.Б., начальник фінансового управління райдержадміністрації Горобець Н.А., директор РЦ СССДМ Левкович Г.М., начальник сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ковальчук Л.Й.

Молоду господиню вітали і односельчани, колишні господарі будинку, сусіди, мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Ковальчук А.А. та її  5 дітей вихованців.

З  побажаннями на щастя та добре життя  в новому будинку лунали щедрівки у виконанні колективу культпрацівників під керівництвом Буравського С.А.

НОВ�Н�