--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про роботу Романівського РС УДМС України в Житомирській області

Про підсумки роботи Романівського районного сектора Управління державної міграційної служби України в Житомирській області за  12 місяців  2014 року

 

         За інформацією, наданою завідувачем  Романівського РС УДМС  України в Житомирській області Денисюком С.П., протягом 2014 року працівниками Романівського РС УДМС України в Житомирській області проведена відповідна робота щодо реалізації на території району державної політики у сфері міграції (імміграції та еміграції), у тому числі - протидії нелегальній міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб.

         У своїй повсякденній діяльності працівники сектора керувалися Конституцією та Законами України, наказами Державної міграційної служби України та Управління державної міграційної служби України в Житомирській області.            

          За вказаний період працівниками Романівського РС УДМС України в Житомирській області прийнято 650 заяв на оформлення паспорта громадянина України, видано 868 паспортів громадянина України, в тому числі,  при досягненні 16 річного віку - 358, зміні прізвища, імені, по батькові - 245,  набутті громадянства - 1, утрачених та викрадених  - 106, звільнені з місць позбавлення волі – 2, а також з інших причин - 156.

  Зареєстровано місце проживання  779  та знято з реєстрації місця проживання  463 фізичних осіб.

           Оформлено 1591  картку реєстрації особи, 1307 адресних карток, вклеєно 559 фотокарток до  паспортів громадяна України у зв’язку з досягненням 25-ти та 45-ти річного віку.

          Розглянуто 106 заяв  про втрату паспорта громадянина України та 14 заяв про втрату паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

          Всі втрачені паспорти внесено до автоматизованої інформаційної системи «Втрачені паспорти» та перевірено по базі « АРМОР».

           Прийнято 57 заяв на оформлення проїзного документа дитини.

           З 01.10.2014 року від ЦНАП при Романівській РДА на розгляд надійшло 584 заяви.

           Станом на 01.01.2015 року на території Романівського району зареєстровано 146 іноземних громадянина, з яких 133 отримали дозвіл на імміграцію в Україну і документовані посвідками на постійне проживання в Україні.      

            Найбільшу  питому вагу складають громадяни Росії – 89 громадян.

            На території району зареєстровані громадяни інших держав ближнього зарубіжжя:  Азербайджан – 8,  Білорусія – 6,  Вірменія – 5, Грузія – 2, Казахстан – 2,  Литва – 2,  Молдова – 12, Узбекистан – 1, Туркменістан -1 та дальнього зарубіжжя : Болгарія – 1, Польща -1, Бангладеш – 1, Алжир – 1, Італія – 1.

            13 іноземних громадян проживають на території району за тимчасовими посвідками: Росії -3, Польші-4, Франції-1, Азербайджану-1, Данії-1, Філліпін-1, Ірану-1, Литви-1.

             За 12 місяців 2014 року 22 іноземці  подали заяви на отримання  посвідок на постійне проживання  у зв’язку з  наданням їм  дозволу на імміграцію в Україну.

               Отримали посвідки на постійне проживання в Україні 16 громадян (Росії - 8, Азербайджану-2, Молдови- 5, Алжиру - 1).

              5 іноземних громадян подали заяви на продовження  тимчасових посвідок.

              В 2014 році від іноземних громадян надійшло 17 заяв щодо отримання дозволу на імміграцію в Україну, з яких: громадяни Росії – 11, Італії –1, Алжиру – 1, Молдови – 1 , Туреччини -1 , Франції -1, Азербайджану -1.

              17 іноземним громадянам  продовжено термін перебування в Україні.

           За звітний період отримали посвідки на постійне проживання в Україні 16 громадян (Росії - 8, Азербайджану-2, Молдови- 5, Алжиру - 1).

            Прийнято 2 заяви від громадян України щодо оформлення дозволу на постійне проживання за кордоном ( Білорусія,  Німеччина ).

             Один іноземний громадянин (Туркменістан)  подав заяву для набуття громадянства України.

             Прийнято  заяву про оформлення запрошення на в’їзд в Україну 1 іноземного громадянина (Алжир).

          За порушення паспортно-візових правил до адміністративної відповідальності притягнуто – 191  громадянина, а саме:

          ст.197 КУпАП  (проживання громадян без паспорта, або за недійсним паспортом) – 110;

          ст.198 КУпАП (умисне зіпсування паспорта чи недбале зберігання паспорта, що спричинило його втрату) -71;

          ч.1ст.203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні) – 9;

         Ст.205 КУпАП ( невжиття громадянами, які запросили іноземців в Україну заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців ) – 1.

          Керуючись ст.26 Закону України «Про правовий статус іноземців та ОБГ» за 12 місяців Романівським РС УДМС України в Житомирській області прийнято рішення про примусове повернення з України громадян Молдови  Захаркіна Х. та Зота А.

НОВ�Н�