--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Романівський район готує проект бюджету на 2015 рік

Романівщина готує проект бюджету району на 2015 рік

Проводиться активна робота над проектом бюджету Романівського району на 2015 рік. В цьому році бюджет району формується за новим податковим та бюджетним законодавством.

Так, 12 січня 2015 року голова райдержадміністрації Олексій Григорович  Капінус та голова районної ради Микола Петрович Григоришин провели співбесіди із головними розпорядниками коштів щодо захисту показників районного  бюджету на 2015 рік та виконання районного бюджету за 2014 рік.

Участь у робочому засіданні взяли також заступник голови райдержадміністрації А.А.Мілінчук, начальник управління фінансів райдержадміністрації Н.А.Горобець, головний спеціаліст з питань управління об’єктами відділу з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ району районної ради Т.В.Кондратюк.

Керівники управлінь, відділів райдержадміністрації та установ району доповіли про виконання галузевих показників у 2014 році та потреби фінансування на 2015 рік.

Разом з тим, формувалися фінансові показники на енергоносії, медикаменти, продукти харчування для основних сфер життєдіяльності району.

До цього, починаючи з 1 січня,  управління фінансів райдержадміністрації у посиленому режимі працювало над проектом бюджету району на 2015 рік, а 6 січня було проведено детальну консультаційно-роз’яснювальну роботу для розпорядників коштів  щодо змін у законодавстві та формування галузевих програм.

НОВ�Н�