--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Привітання З Новим Роком і Різдвом Христовим

 

  Шановні жителі району!

Відходить у історію 2014 рік.

Рік, який став для України водночас трагічним і доленосним, вражаючим і особливим, повним досягнень та викликів, розчарувань і нових надій. Рік, який об’єднав і згуртував нас, українців, навчив цінувати людське життя та взаємодопомогу.

На фоні цих подій дещо відходять на другий план здобутки нашої з вами повсякденної праці. Але, проводжаючи 2014 рік, все ж таки хочеться  подякувати всім, шановні земляки, за щоденну працю, за любов та відданість рідній землі. Адже незважаючи на складну ситуацію в країні, на полях району вирощено гарні врожаї, відремонтовано школи, дитячі установи, заклади охорони здоров’я, впорядковано території населених пунктів. У нас є ще над чим працювати та напередодні новорічних і різдвяних свят я хочу висловити слова подяки всім за розуміння та згуртованість, всім, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі єдності нашої держави, всім, хто наполегливою працею підтримує їх у цей складний час.

  Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас з Новим, 2015 роком і Різдвом Христовим!

Нехай чарівність Новорічної ночі, тайна коляди та божественність Різдва дарують вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків, нехай ваші оселі множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком!

Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік, а дорогу в майбутнє нехай вам осяває яскрава Різдвяна Зірка! Бажаю кожній родині миру і спокою!

  Зі святами!

 

Т.в.о. голови районної державної адміністрації      О.Г.Капінус  

НОВ�Н�