--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Ми економимо енергоресурси

 

 З метою переведення котелень навчальних закладів з природного газу на альтернативні види палива, заощадження коштів для оплати за спожитий природний газ та модернізації систем опалення, 29 грудня 2014 року відбулося введення в експлуатацію теплогенератора модульного із двома сучасними енергозберігаючими котлами «ARS-300» вітчизняного виробництва для опалення приміщень Романівської гімназії.

 

На урочисте відкриття котельні Романівської гімназії запрошені т.в.о.голови районної державної адміністрації Капінус О.Г., заступник голови Романівської селищної ради Рачковський В.Ф., начальник відділу освіти райдержадміністрації Криворучко А.Л. та директор ПП «Котлосервіс» Федоренко П.М.

Теплогенератор модульний  із двома сучасними енергозберігаючими котлами дасть змогу використовувати тверде паливо для опалення навчального закладу та зекономити використання природного газу за опалювальний сезон у кількості 120000 м3. Будуть використовуватись і дрова, і відходи деревини.

Потужність 2-х котлів у 600 Квт забезпечить належний тепловий режим в навчальному закладі. Завдячуючи ПП «Котлосервіс» ремонтні роботи виконані якісно і швидко.

Котельня, яка працюватиме на твердому паливі, опалюватиме приміщення навчального закладу в будь-яку пору року при знижені температури повітря  та забезпечуватиме комфортні умови для навчання учнів і праці вчителів. 

НОВ�Н�