--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Мала академія наук України на теренах Романівського району

Мала академія наук України – одна з найцікавіших форм пошуку, розвитку і підтримки талантів з числа старшокласників. Учні мають змогу працювати в 64 секціях 12-ти відділень МАН України.

Відділом освіти райдержадміністрації відзначено, що у 2011 році на конкурс-захист науково-дослідницьких робіт було представлено 13 робіт, в 2012 –  6, в 2013 – 4, а в 2014 році – 18 робіт.

         Цього року при районному Будинку дитячої творчості працює 14 гуртків Малої академії наук України.  18 слухачів МАН України  23 та 24 грудня 2014 року представили свої наукові роботи на І етап районного  конкурсу-захисту. Це учні з 6 загальноосвітніх навчальних закладів району: Романівської та Миропільської гімназій, Романівського ліцею, Костянтинівської, Камінської, Миропільської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Приємно, що  вчитель Миропільської гімназії  Шевчук Петро Георгійович, кандидат педагогічних наук, підготував до конкурсу аж 4-х учнів,  Гиндич Інна Євгенівна, вчителька цього ж закладу – 2-х учнів.

Розвиток творчих здібностей учнів засобами науково-дослідницької, пошукової робіт сприяє їх самоствердженню та самовпровадженню.

На ІІ етап обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України буде представлено 17 учнівських наукових робіт, який відбудеться 13 січня 2015 року.

НОВ�Н�