Відбулося засідання Комітету доступності інвалідів до об’єктів соцкультпобуту і транспорту :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Відбулося засідання Комітету доступності інвалідів до об’єктів соцкультпобуту і транспорту

2 грудня заступник голови райдержадміністрації Мілінчук А.А. провела засідання Комітету доступності інвалідів до об’єктів соціальної сфери та інженерно- транспортної інфраструктури.

На ньому розглянуто питання безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями на територію кооперативного ринку смт. Романів до відділень Романівської центральної районної лікарні та виділення приміщення в якому планується обладнати робоче місце для людини з особливими потребами.

З конкретним баченням вирішення цих проблем виступив Гаврилюк О.І., співголова Комітету, директор Романівського кооперативного ринку Хомяк С.Є., головний лікар Романівської ЦРЛ Сич Н.О., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Мельник В.С.

Крім того, на засіданні схвалено План роботи Комітету на 2015 рік. Ним передбачено провести рейди робочої групи по населених  пунктах з метою перевірки доступності об’єктів соцкультпобуту і транспорту.

НОВ�Н�