--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Проведено апаратну нараду

08 грудня 2014 року під головуванням  т.в.о. голови районної державної адміністрації Капінуса О.Г. за участю голови Романівської районної ради Григоришина М.П., керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та  підприємств району відбулась нарада з питань життєзабезпечення діяльності територіальних громад району.

 Заслухано  робочі звіти:

- заступника Романівського селищного голови  Рачковського В.Ф. щодо вжиття селищною радою заходів з усунення наслідків ожеледиці;

-заступника начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Мельник В.С. щодо заходів по наданню щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

За підсумками проведеної наради дано  доручення: заготовити необхідну кількість піскосуміші для посипки доріг та тротуарів в селищі Романів та усіх населених пунктах району. Забезпечувати постійний контроль за станом проживання та перебування в районі  осіб та членів їх сімей, які прибули  з тимчасово окупованої території України.

 

НОВ�Н�