--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Звернення жителів району до районної державної адміністрації на особливому контролі

Звернення жителів району до районної державної адміністрації на особливому  контролі.

Протягом  9 місяців 2014 року до райдержадміністрації надійшло 316 звернень від жителів Романівського району, що в порівнянні з відповідним періодом  2013 (391) року на 19,1% менше.        

 З даної кількості звернень, 35-колективні з ними до райдержадміністрації звернулося 914 громадян.

Найбільше  колективних звернень надійшло від жителів Романівської (10) та Миропільської (7) селищних, Соболівської (3), по 2 звернення – від громадян Биківської селищної, Вільшанської, Карвинівської, Печанівської сільських рад. З питань: виплати заборгованості із заробітної плати та істотних змін умов праці, відновлення транспортного сполучення, ремонту доріг та ряд інших питань.                          

За категорією заявників найбільше звернень надійшло за звітний період від працюючих громадян -22,6%,  від пенсіонерів – 4,8%, від інвалідів – 1,6%.

  Це жителі Романівської – 73, Миропільської –  35, Биківської - 12  селищних,  Печанівської – 26, по 10 звернень – від жителів Биківської селищної, Романівської , Карвинівської та Прутівської сільських рад. 

За звітний період  до районної державної адміністрації, через обласну державну адміністрацію надійшло на вирішення  38 звернень.

Найбільше звернень надійшло від громадян Романівської селищної – 7,  Печанівської сільської – 6, по 4 – від жителів Карвинівської та Романівської сільських рад. Вони стосувалися житлових питань, надання матеріальної допомоги, виплати державної соціальної допомоги, відновлення автобусного сполучення.

За звітний період жителі  району зверталися до: 

Адміністрації Президента України – (6 звернень);

 Кабінету Міністрів України – (2 звернення);

 Верховної Ради України – (1 звернення);

 Народного депутатаУкраїни Развадовського В.Й. – (11 звернень)      

 Обласної державної адміністрації – (16 звернень);

 Урядової гарячої лінії – (5 звернень).      

 На першому місці за актуальністю перебувають звернення з питання соціального захисту населення – 77 або  29,2% усіх звернень (2013 р. – 45 або 17,9 %).

  З них 62 звернення з надання матеріальної допомоги.(надано на суму 14800).

 Найбільше звернень з даного питання надійшло від жителів Романівської селищної – 9, 7 – від жителів с.Печанівка, по 4 звернення – від громадян Миропільської селищної та Романівської сільської рад.

  На другому місці питання сім’ї дітей та молоді – 36 або 13,6% (2013р. – 29 або 11,5%), зокрема захисту житлових прав неповнолітніх дітей, питання перебування під опікою, влаштування в сімейні форми виховання,  на їх вирішення видано 21 розпорядження голови райдержадміністрації.

 Найбільше звернень з даного питання надійшло від жителів смт.Романів – 17, по 4 – від громадян Миропільської селищної та Печанівської сільської рад.

 На третьому місці за актуальністю перебуває питання праці та заробітної плати – 27 заяв або 10,2% від загальної кількості.

  З питання виплати заборгованості із заробітної плати надійшло 7 звернень від жителів смт.Романів, 6 – від громадян Миропільської селищної ради, 1 – з с.Карвинівка.

 З питання працевлаштування надійшло 12 звернень.

 Не втрачають своєї ваги житлові питання19 або 7,2% (поліпшення житлових умов громадян, експлуатації та ремонту житла, індивідуального житлового будівництва та його кредитування);

 Звернення з даного питання надійшли від жителів смт.Романів, сіл Соболівка, Романівка та Лісна Рудня

 В своїх зверненнях громадяни порушували і ряд інших питань.

 За звітний період задоволено понад 38,7% звернень, на решту громадяни отримали грунтовні роз’яснення.

 Всі звернення розглянуті в передбачений законодавством термін та проінформовано заявників.

НОВ�Н�