--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Акція "Ехо"

Романівським районним центром соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді проведено акцію "Ехо". Мета акції - проведення серед сімей, дітей та молоді профілактичної та просвітницької роботи, спрямованої на протидію виникненню і поширенню захворювання на туберкульоз, а також привернення широких кіл громадськості до проблем поширення ВІЛ/СНІДу, хвороб, що передаються статевим шляхом, алкоголізму, наркоманії, попередження насильства в сім’ї, правопорушень та злочинності у дитячому та молодіжному середовищі.

  Під час проведення акції, в рамках роботи Мобільного консультаційного пункту соціальної роботи, спеціалістами центру, здійснено 4 виїзди на території Булдичівської, Ясногородської, Печанівської, Врублівської сільських рад. Було надано консультації по профілактиці негативних явищ, проведено індивідуальні бесіди з членами сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах з сільською та учнівською молоддю, батьками-вихователями, прийомними батьками, опікунами та піклувальниками, а також дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування. Розповсюджено інформаційно-просвітницькі матеріали у вигляді плакатів, 2 види буклетів та 1 вид листівок, 2 види пам’яток у кількості 105 екземплярів.

  На базі кримінально-виконавчої інспекції з особами, які відбувають покарання не пов’язані з позбавленням волі, умовно-достроково звільненими з місць позбавлення волі обговорено проблемні питання щодо поширення наркоманії, ВІЛ/СНІДу, надано індивідуальні послуги, розповсюджено інформаційну продукцію у вигляді буклетів, брошур, плакатів та пам’яток.

  В ході роботи було поширено просвітницько-інформаційну рекламу в вигляді пам’яток, буклетів та листівок, загальна кількість яких становить 150 примірників.

НОВ�Н�