--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

День відкритих дверей

В районі проводиться роз’яснювальна робота по приведенню мережі навчальних закладів  у відповідність до кількості учнів.

З цією метою 25 листопада 2014 року організовано День відкритих дверей на базі Червонохатківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Учні з Нивненської ЗОШ І-ІІ ст., їхні вчителі та батьки мали змогу ознайомитись з типовою, гарно оснащеною школою, яка  відповідає всім санітарним вимогам, є цілком сучасною і комфортною.

Червонохатківська школа розрахована на 105 учнів, але зараз тут навчається всього 39 дітей. Враховуючи умови, створені у школі, планується залучити сюди до навчання учнів 5-9 класів Нивненської школи, де навчається 19 дітей. А утримувати заклад, в якому така мала кількість учнів – дорого,  тому краще використати бюджетні кошти на покращення матеріально-технічної бази Червонохатківської ЗОШ І-ІІІ ст.

      Аналогічний захід пройшов 26 листопада 2014 року в Булдичівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, яка хлібом-сіллю зустрічала гостей з Малокозарської ЗОШ І-ІІ ст. та Пилипокошарської школи І ст. Проектна потужність Булдичівської школи – 200 учнів, а навчається лише 57. Хоча в Малокозарській школі ситуація набагато гірша: при тому, що вона розрахована на 192 дитини, навчається всього 15 учнів. Попередні обрахунки вартості навчання  дітей в цих школах по формульному підходу у 2015 році показали, що передбачається  недостатність фінансування на Малокозарську ЗОШ І-ІІ ст. у сумі 403009 грн., Пилипокошарську  ЗОШ  І ст. у сумі 30390 грн. Коштами ці заклади будуть забезпечені лише на 4 та 9 місяців відповідно. Тому як вихід із цієї ситуації запропоновано з 01 січня 2015 року забезпечити підвіз учнів Малокозарської ЗОШ І-ІІ ст. та Пилипокошарської школи І ст. до Булдичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Крім того, організувати перебування дітей в групах продовженого дня, забезпечити для них гаряче харчування.

Забігати наперед не хочеться, але заходи щодо покращення умов навчання дітей у селах розроблено. Тому тепер  все залежить від батьків. Бо реалізовувати заплановане можна лише при умові наявності дітей у навчальному закладі.

 

 

 

НОВ�Н�