--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Президент України присвоїв нашому землякові почесне звання "Заслужений будівельник України"

Президент України присвоїв нашому землякові почесне звання «Заслужений будівельник України»

Президент України Петро Порошенко 1 грудня 2014 року підписав Указ № 900/2014 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 23-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року». Глава держави постановив присвоїти почесне звання «Заслужений будівельник України» нашому землякові – ОЛЕКСЮКУ Петру Михтодійовичу – директорові підприємства «Моноліт».

ДОВІДКОВО: Петро Олексюк здобув освіту інженера-будівельника в Одеському інженерно-будівельному інституті. Працює на посаді директора приватного підприємства «Моноліт» із 2004 року. За цей час на підприємстві було створено понад 100 робочих місць. Щороку здаються в експлуатацію новозбудовані об’єкти. 

За десять років ПП «Моноліт» вдалося побудувати чотири школи в Баранівському, Любарському та Романівському районах. Окрім цього збудовано та введено в експлуатацію щебеневі заводи в с. Райки Бердичівського району та смт Миропіль Романівського району, інфекційне та реанімаційне відділення Романівської центральної районної лікарні, об’єкти зберігання та переробки зерна в Любарському, Чуднівському, Брусилівського районах та в с. Галущинці Підволочиського району на Тернопільщині, збудовано цех по переробці пегматиту в Червоноармійському районі, автозаправки в Романівському та Чуднівському районах, а також було проведено капітальні ремонти в медичних, культурних та дошкільних навчальних закладах Бранівського, Любарського та Романівського районів. 

 

Прес-служба облдержадміністрації


НОВ�Н�