Про відзначення в районі Дня Гідності та Свободи :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Про відзначення в районі Дня Гідності та Свободи

На виконання  Указу Президента України  щодо  відзначення  початку двох Революцій – Помаранчевої (2004 року) та Гідності (2013 року). 21 листопада на базі  Романівської районної бібліотеки для дорослих було проведено круглий стіл на тему: «Україна – це територія Гідності і Свободи».

В  роботі круглого столу взяли участь і виступили Т.в.о.голови Романівської районної державної адміністрації О.Г.Капінус, голова Романівської  районної ради М.П.Григоришин, заступник голови райдержадміністрації А.А.Мілінчук,  вчителі Романіської гімназії та ліцею Т.В.Кучинська, Р.Л.Розвадовська, В.В.Бовсунівський, представники громадських та молодіжних організацій В.В.Савченко, В.В.Флуд.

Було презентовано відеоролик : «Євромайдан. Хронологія подій», а також кліп Михайла Назарця «На Майдан виходь».

Активна учасниця Євромайдану Т.М.Герасимчук поділилась  своїми думками про те, як Революція Гідності змінила її свідомість.

Волонтер І.В.Савчук підняла питання про те, що сьогодні насамперед потребують наші земляки, які беруть участь в зоні АТО.

Також  обговорювалися питання про взаємодію влади і громади району, про майбутні реформи та зміни в нашому житті, адже Майдан не закінчився,  Революція продовжується. Як сказав Т.Г.Шевченко : «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За Вас Правда, за Вас Слава і Воля святая!».

НОВ�Н�