--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Керівництво району просить активно долучатися до проекту "Діалог з громадою"

 

В багатьох розвинутих демократичних країнах органи влади використовують різноманітні форми взаємодії з громадянським суспільством. Особливе значення це має на місцевому рівні, тому що саме тут влада найбільш наближена до населення, з яким повинна тісно та плідно співпрацювати. 

Сучасний підхід до проблеми державотворення передбачає системне запровадження форм участі громадян у всіх галузях державного управління, адже  це  дасть  змогу забезпечити такі істотні характеристики органів влади, як публічність, відкритість, взаємодія з громадою, орієнтація на суспільну підтримку, запобігання конфліктам тощо.

Залучення громадськості до співпраці з районною державною адміністрацією та сільськими, селищними радами району на сьогоднішній день  є необхідною умовою прозорості та більшої ефективності нашої діяльності.

Влада звертається до жителів району активно включитися  у безпосереднє спілкування  «Влади з громадою», яке буде передбачати в собі отримання нової інформації  про оцінку діяльності районної державної адміністрації, її посадових осіб,  прийняття управлінських рішень, нормативно-правових актів, втілення  різних програм та заходів.

Вбачаємо, що формами налагодження  відкритого діалогу між владою та громадянами  є подання пропозицій, зауважень, фактів про виявлені правопорушення та недоліки в роботі органів виконавчої влади, місцевого самоврядування тощо.

Керівництво району просить громадськість звертатись зі своїми пропозиціями, телефонувати на номер гарячої лінії районної державної адміністрації  2-12-30.

Впевнені, що громадська участь у формуванні та реалізації державної політики може вважатися  ефективною лише тоді, коли озвучені громадянами проблеми починають розв’язуватися за їхньої участі у процесі прийняття рішень.»

НОВ�Н�