--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

В районі розпочалась підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року

В районі розпочалась підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року.

19 листопада 2014 року проведено семінар за участю заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, випускників Романівської гімназії та Романівського ліцею. Методист  лабораторії моніторингу якості освіти та тестових технологій  Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Борозенна Ольга Сергіївна у вигляді слайдів продемонструвала присутнім  умови прийому до вищих навчальних закладів на 2015 рік, довела перелік документів, якими регламентуватиметься проведення, назвала особливості ЗНО наступного року.

Нововведенням 2015 року  буде те, що для усіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації. Тобто, буде об’єднано ЗНО і ДПА.

Важливим є й те, що випускники, які не пройдуть без поважних причин зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, до проходження зовнішнього оцінювання з інших предметів не допускатимуться.

Для того, щоб ознайомитися з правилами проведення ЗНО, підготуватися психологічно, ознайомитися з форматами сертифікаційних робіт, потренуватися в заповненні бланків відповідей, розрахувати час на виконання частин сертифікаційної роботи,  зорієнтуватися в різних формах завдань учні  матимуть можливість скласти пробне ЗНО з української мови
і літератури, математики двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме в період  з 1 листопада по 15 грудня 2014 року. Пробне тестування відбудеться 21 та 28 березня 2015 року.

Тому час для покращення знань учнів ще є.

НОВ�Н�