--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Фінал Кубку району з футболу на приз газети «Романівський вісник»

 

 

Фінал Кубку району з футболу на приз газети «Романівський вісник» у 2014 році завершив собою футбольний сезон.

         Глядачів, з огляду на погоду, зібралось не так багато, але ті, що зібрались, можуть віднести себе до числа найпалкіших вболівальників.

         Чотири команди, що прибули на фінал, у чесній боротьбі перемогли у своїх  зонах. За жеребкуванням ігри відбувались у наступній послідовності: ФК «Колос» с. Романівка – с. Паволочка; ФК «РЕМ» - ФК «Миропіль».        Перед початком учасників турніру привітали т.в.о. голови райдержадміністрації О.Г.Капінус та начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Л.Й.Ковальчук. Олексій Григорович наголосив на важливості проведення таких турнірів та побажав спортивного довголіття учасникам. Ним були нагороджені переможець та призери Чемпіонату району, який завершив ігри ще в жовтні.

         Перша  півфінальна  гра  означилася неспортивною поведінкою гравця команди с. Паволочка, що привело до невеликого інциденту з головним суддею матчу. В підсумку перемогу у півфінальній грі здобула команда ФК «Колос» с. Романівка і з рахунком 3:0.

         Друга півфінальна гра, за поглядами вболівальників, була вирішальною: хто у ній здобуде перемогу той, власне, і буде головним претендентом на кубок.  Гра була дійсно  напруженою. Мали місце і жорстка гра Романівських гравців, за що було призначено пенальті у їхні ворота та неспортивні висловлювання Миропільських вболівальників.  Однак, у Миропільчан виявилось більше спортивного завзяття та бажання перемогти. З бойовим рахунком 2:1 вони завершили гру. Фінальна гра ФК «Миропіль» - ФК «Колос» с.Романівка, яка мала визначити переможця, не викликала особливого інтересу вболівальників, бо чекали від Миропільчан великої переваги над супротивником, але цього не сталося. Команда Романівки не пропустила у свої ворота жодного голу від супротивника, і якби не  підступний рикошет від свого  ж гравця у власні ворота, невідомо як би розгорталися події далі.

         Та все ж дива не сталося. Миропільська команда стала володарем Кубку району. Перехідний Кубок та грошову винагороду вручила команді-переможцю відповідальний секретар газети «Романівський вісник» Н.В.Грибовська, яка побажала гравцям подальших  спортивних здобутків не тільки на теренах району.   

НОВ�Н�