--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Акція "П’ять картоплин"

                                   Акція "П’ять картоплин"

За погодженням з керівництвом управління освіти і науки облдержадміністрації та з метою виховання в учнівської молоді принципів гуманізму і традицій милосердя Романівського РОТИХ сумісно з відділом освіти РДА була проведена в загальноосвітніх навчальних закладах благодійну акцію «П’ять картоплин».

Керуючись мандатом Червоного Хреста дана акція була спрямована на надання допомоги населенню Луганської області, що проживає на територіях, підконтрольним силам АТО.

Учнями навчальних закладів району було зібрано та передано до Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста: картоплі-2206 кг, буряка – 440кг, моркви – 396 кг, капусти – 280 кг, цибулі-227 кг, часнику – 9 кг, яблук – 15кг,горіхи-2 кг. Також були зібрані крупи та консервація.

Зібрані овочі та продукти харчування 18 листопада волонтерами та працівниками організацій Червоного Хреста відправлені до Луганщини для населення Луганської області через організації Товариства Червоного Хреста.

Діти та їх батьки розуміють, наскільки зараз важлива допомога населенню регіону, який потерпає від бойових дій, і прагнуть чим можуть підтримати їх.

НОВ�Н�