--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

День працівників сільського господарства відзначено в районі

 

День працівників сільського господарства в Україні традиційно святкується  у третю неділю листопада. Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Аграрний комплекс в нашій країні в цілому, та зокрема в нашому сільськогосподарському районі – особлива, найбільш соціально значима складова економіки, яка надійно забезпечує мир, злагоду та гідне життя громадян  нашої держави.

Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

З цієї нагоди 13 листопада в Романівській райдержадміністрації у великому залі відбулися урочисті збори за участю голови райдержадміністрації Олексія Капінуса  та  голови районної ради Миколи  Григоришина,  представників з департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Куратор Романівського району від Житомирської облдержадміністрації Віталій Войнаш відмітив, що Романівський район займає передові позиції в області. Ми маємо позитивні показники у тваринництві, рослинництві та соціально-економічному розвитку. По валовому виробництву  зерна  район  посідає  7  місце  в  області.

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Біленький в своєму виступі ознайомив присутніх з досягненнями в галузі сільського господарства за 2014 рік.

Проведено і церемонію нагородження, а саме: Почесною грамотою департаменту агропромислового розвитку ОДА нагороджено директора ФГ «Тогунов» - Тогунова Олександра Дмитровича;  керівника ФГ «Агроспіврисурс» - Зінчука Петра Олександровича; головного агронома  Печанівського СТОВ -   Побережника Сергія Степановича. Зокрема, спільною грамотою районної державної адміністрації та районної ради відзначено кращих працівників агроформувань району.

НОВ�Н�