Відбулися урочистості до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

Відбулися урочистості до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

07 листопада 2014 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулися урочистості  з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Привітали винуватців святкової зустрічі, заступник голови  районної державної адміністрації А.А. Мілінчук, заступник  голови районної ради  В.І. Ходюк, начальник відділу культури райдержадміністрації  А.Ф. Лободзінська та завідуюча методичного центру закладів культури Г.Ф. Ряба.

 Вони  бажали міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку і тепла, творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій, щоб не вичерпалася віра в щедрість людської душі, щоб завжди супроводжували милосердя та доброта, натхнення творити та зберігати культурне надбання.

Також, зі святом привітали аматори сцени: Роман Лотиш, Інна Іванюк, Володимир Березовський та Світлана Діхтярук.

По завершенню урочистостей присутні схилили голови в скорботній хвилині мовчання в пам'ять про померлих у смертельному двобої з ворогами України: і в роки Великої Вітчизняної війни, і істинних борців за справедливість – Героїв Небесної сотні, і тих самовідданих патріотів, які гинуть сьогодні на сході нашої держави в зоні АТО, відстоюючи в мирний час ідеї суверенної європейської Української Держави та її цілісності.

Урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва завершилися піснею «Про Україну».

НОВ�Н�