На території району проводяться медико-волонтерські навчання :: Новини :: Офіційний веб-сайт Романівської районної державної адміністрація
« Новини

На території району проводяться медико-волонтерські навчання

 

    На території району проводяться медико-волонтерські навчання

З метою поліпшення стану медичного забезпечення населення, відпрацювання комплексної взаємодії установ, організацій та підприємств, волонтерських і громадських організацій, які залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуаціїй та терористичних актів  на виконання Протокольного рішення за результатами наради щодо проведення спеціалізованих медично-волонтерських навчань на засадах державно-громадського партнерства, яка відбулася в Адміністрації Президента України 25 вересня 2014 року, на території Романівського району організовано проведення таких навчань протягом листопада-грудня поточного року.

Так, 06 листопада працівники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації мали змогу взяти участь у тренінгу з надання домедичної допомоги з метою отримання відповідних навиків. Проведення навчання забезпечує медичний персонал Романівської центральної районної лікарні. Учасники спробували себе в якості волонтерів та навчились надавати домедичну допомогу на спеціальних манекенах під наглядом спеціаліста.

До кінця року планується провести підготовку за єдиною програмою занять домедичної допомоги під час бойових дій згідно розроблено плану-графіку з працівниками підприємств, організацій, культурно-освітніх закладів району.

Такі заходи дозволяють громадянам навчитися або вдосконалити свої навички по наданню домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайної ситуації, що також може знадобитися в повсякденному житті.

 

НОВ�Н�