--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Чемпіонат району з футболу визначив своїх переможців

         Чемпіонат району з футболу визначив своїх переможців.


Чемпіонат району з футболу, який розпочався ще першого травня, визначив своїх переможців. В турнірі взяли участь дев’ять футбольних команд району.

Чемпіонат став справді подією для любителів футболу, оскільки стартував після досить тривалої перерви та означився цікавим перебігом подій на футбольних полях. І нехай не всі команди дійшли до фіналу, ніхто не може їм докоряти у неспортивному інтересі.

У розіграші районної першості брали участь: команди ФК «Зоря» с. Врублівка, ФК «Колос» с. Романівка, ФК «Миропіль» смт Миропіль, СК «Алмаз»  та ФК  «РЕМ» смт Романів, ФК «Іскра» с. Булдичів, ФК «Гордіївка» , ФК «Колодяжне», ФК «Вимпел» смт Биківка.

З перших ігор лідерство в свої руки взяв ФК «Зоря» с. Врублівка, який до кінця турніру його не віддав. Це стало основним сюрпризом чемпіонату.

Ще донедавна молода Врублівська команда лише подавала надію. На цей раз фортуна була на їхньому боці.  Хоча шанси дійти до фіналу переможцями було як мінімум у чотирьох команд. Чого не вистачило – завзяття, майстерності, духу колективізму, коштів? Мабуть всього по трохи. Однак, це досвід, який допоможе зробити висновки і організаторам турніру, яким виступив відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації і командам – учасникам.

Друге місце  в чемпіонаті виборола команда РЕМу. На третє місце піднялась команда «Алмаз», обійшовши лише на одне очко ФК «Миропіль».

Необхідно подякувати усім командам, які взяли участь у чемпіонаті та тим людям, які підтримували фінансово та морально футболістів.

 Взяти участь у футбольній першості означало, як мінімум, забезпечення  транспортом, формою, тренувальною базою свою команду, а ще вирішення дуже багатьох організаторських питань.

Більшість команд із цими завданнями справились, тому маємо право  говорити, що в районі футболу бути.

Приємним сюрпризом на чемпіонаті став виступ команди с. Булдичів. Злагоджена гра та командний дух дав можливість їм  достойно змагатись і з знаними в районі фаворитами.

А ще чемпіонат дав поштовх для покращення спортивної бази населених пунктів району.

Зокрема, у с. Гордіївка було облаштовано та збільшено розміри футбольного поля, збудовано лавки для команд та їх уболівальників.  Всі районні футбольні ініціативи підтримуються командою та, що приємно, знаходять підтримку місцевої влади.

Команда ФК «Колодяжне», яка, насправді, є збірною командою футболістів із с.Паволочки та с.Колодяжного також здійснила благоустрій футбольного поля в с. Паволочка. І якщо на початок першості домашні матчі вони грали на Миропільському стадіоні то завершили уже на власному полі.

А переможці турніру – врублівчани, вирішили повністю реконструювати своє футбольне поле. Новий сезон, вони впевнені,  розпочнуть на оновленому полі.

Тож районний чемпіонат став справді рушійною силою розвитку футболу у населених пунктах, тому маємо надію що у наступному футбольному  сезоні у нас додасться команд – учасників.

НОВ�Н�