--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Всеукраїнський рейд "Урок"

                    Всеукраїнський рейд «Урок»

         З метою надання дітям з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового сезону, виявлення дітей шкільного віку, не охопленим навчанням на початок учбового періоду, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності в Романівському районі проведено Всеукраїнський рейд «Урок».

         В ході проведення рейду спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснили обстеження умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Вжито заходи щодо надання їм гуманітарної допомоги, здійснено контроль за забезпеченням дітей шкільним приладдям, одягом та охопленням навчанням у загальноосвітніх закладах району, перевірено готовність сімей до осінньо-зимового періоду.

         Вжито заходи щодо забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, підручниками та єдиним квитком. Особлива увага була приділена родинам переселенців з зони АТО.

          Діти які виявлені під час проведення рейду повернуті до навчальних закладів, усунуті причини та умови, внаслідок яких діти не були охопленні навчанням.

         В ході перевірки відвідування дітьми школи, спеціалісти служби провели бесіди в навчальних закладах щодо профілактики вчинення неповнолітніми злочинів та правопорушень, вчинення насильства та жорстокого поводження з дітьми.

          Підсумки проведення Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» проаналізовано на засіданні колегії служби у справах дітей райдержадміністрації

НОВ�Н�