--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

З Житомирщини голосуватимуть в зоні АТО близько 4-х тисяч військових

Близько 4 тисяч військових з Житомирщини голосуватимуть в зоні АТО

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський під час прес-конференції повідомив, що військовослужбовці з Житомирської області, які виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, матимуть змогу проголосувати.

Так за інформацією командирів військових частин 26 жовтня 2014 року буде організовано і проведено участь у голосуванні військовослужбовцями, що перебувають поза місцем дислокації. Близько 1 тисячі військових з 95-ої Житомирської окремої аеромобільної бригади голосуватимуть на 2-х виборчих дільницях; близько 1,5 тисячі військовослужбовців 30-ої окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського – на 5-ти виборчих дільницях; близько 1 тисячі військових 26-ої Бердичівської артилерійської бригади – на 5-ти виборчих дільницях і близько 350 військових з 10-го батальйону територіальної оборони Житомирської області – на 2-х виборчих дільницях.

Керівник області наголосив, що для військовослужбовців з Житомирщини в зоні АТО будуть створені всі належні умови для їх волевиявлення.

Крім того, на базі Житомирського військового госпіталю голосуватиме 66 поранених учасників АТО, які наразі там лікуються та проходять реабілітацію.

Військовослужбовці, які знаходяться в пунктах постійної дислокації, будуть здійснювати голосування на виборчих дільницях за адресою прописки військових частин: у п’яти містах обласного значення та 12 районах області.

 

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�