--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Не проходьте повз дітей!

                                        Не проходьте повз дітей!

Бездоглядність дітей є однією з найзлободенніших проблем сьогодення, яка стосується не тільки соціально незахищених верств чи так званих неблагополучних сімей.

                Статистика свідчить, що останніми роками на вулицю все частіше потрапляють діти із заможних, як ми звикли вважати, благополучних родин. Діти тікають з дому добровільно. Чим вабить їх вуличне середовище - невідомо. Одні кажуть, що йдуть з дому, щоб «подорослішати, загартуватись, стати незалежними від батьків. Інші не знаходять вдома тієї підтримки і розуміння, на які, з їхнього погляду, можна натрапити лише серед таких втікачів, як вони. А дехто скаржиться на суперечки з батьками, які постійно вчать, як жити».

         Також однією з основних причин, що призводить до дитячої бездоглядності, є скрутне економічне становище, в якому нині опинились багато сімей. Неспроможність батьків задовольнити потреби дітей, забезпечити їх продуктами харчування та одягом, дати дітям батьківську любов, опіку, відчуття захищеності, створює передумови того, що неповнолітні тікають з дому, перетворюються на бездоглядних, безпритульних дітей вулиці.

                З настанням осінньо-зимового періоду, зниженням температури, проблема дитячої бездоглядності постає особливо гостро, але, як не прикро це усвідомлювати, велика частина населення  байдужа до проблем інших. Багато хто і хоче  допомогти дітям, але виникає думка, що дати їм гроші – безрозсудно, адже  більша частина їх піде не на прожиток, а на клей або спиртне, а то й взагалі будуть відібрані дорослими. Часто, проходячи повз бездоглядних дітей, люди думають, що це не їх проблема, нехай цим займаються інші. І так люди йдуть собі далі вулицею, взагалі нічого не зробивши цього разу, а наступного – просто відводять очі, залишаючи дітей з їх проблемами наодинці.

         Шановні жителі Романівщини!  Не будьте байдужими до бездоглядних дітей, яких Ви зустрічатимете на вулиці, адже чужих дітей не буває! Просимо Вас, у разі виявлення Вами безпритульних дітей, зателефонувати за наступними номерами:

-         РВ УМВС – 102;

-         ЦРЛ – 103;

-         Служба у справах дітей  - 2-29-31;

-         Центр соціальних служб для сім’ї , дітей та молоді – 2-26-18.

Пам’ятайте, що кілка хвилин витраченого Вами часу, може врятувати дитяче

життя!

НОВ�Н�