--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

На Житомирщині опалювальний сезон розпочався з 21 жовтня

На Житомирщині опалювальний сезон розпочався з 21 жовтня

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Сергій Машковський під час селекторної наради з головами облдержадміністрацій з питань початку опалювального сезону під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка.

Так Президент України Петро Порошенко 20 жовтня під час зустрічі з Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимиром Гройсманом дав доручення не пізніше цієї п’ятниці, 24 жовтня, розпочати опалення всіх без винятку помешкань у країні. Відповідну вказівку розпочати опалювальний сезон до кінця тижня отримали керівники районів та міст Житомирщини від голови облдержадміністрації.

«Технічно Житомирщина до початку опалювального сезону була готова ще 1 жовтня. Увесь паливно-енергетичний та житловий комплекси, об’єкти соціальної сфери готувалися заздалегідь. Опалювальний сезон в області розпочався 21 жовтня. За оперативними даними, станом на 10:00 22 жовтня теплом вже забезпечені 119 шкіл, 208 дитячих садочків та 29 лікарень. До кінця четверга (23 жовтня) опаленням буде забезпечено більше 50% об’єктів житлового фонду», - зауважив Сергій Машковський.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час селекторної наради наголосив, що за останні півроку Уряд зробив все можливе для того, аби тепло було в кожній українській домівці, незважаючи на надскладні умови. Адже вперше за всі роки нашої незалежності на чотири місяці було повністю припинено постачання природного газу з Російської Федерації. Також вперше немає можливості доставити українське вугілля зі східних областей на теплоелектростанції країни.

Крім того Арсеній Яценюк зауважив, що Уряд надав 7 млрд. грн. для погашення різниці в тарифах за спожитий газ. Тому необхідно максимально провести розрахунки за газ та слідкувати за якістю фінансової дисципліни та економіки.

Прем’єр-міністр України також наголосив на тому, що роботи із запровадження та переходу на альтернативні джерела палива припиняти не потрібно, незважаючи на те, що опалювальний сезон вже розпочався.

 

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�