--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Організовано надання допомоги мобілізованим військовослужбовцям Романівського району

На постійному контролі знаходиться питання соціального захисту сімей мобілізованих військовослужбовців.

Районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями організовано збір коштів, продуктів харчування, медикаментів, одягу, засобів захисту, гігієни.

Райдержадміністрація, підприємства, установи, організації, населення району приймають активну участь у зборі зазначеної допомоги. Загалом зібрано кошти та передано військовим частинам, надіслано адресно військовослужбовцям,перераховано до Міністерства оборони України, благодійних фондів більше 135 тис.  (відомості по кожній організації, підприємству, установі  ведуться).

У районі видано спільне розпорядження  голови райдержадміністрації та  голови районної ради від 23.06.2014 року №12  «Про склад районної комісії з розгляду  питань, пов’язаних з наданням благодійної допомоги військовозобов’язаних, які призвані з району на військову службу під час мобілізації та членам їх сімей».

Зібрані кошти (близько 36 тис. грн.) надаються сім’ям мобілізованих військовослужбовців згідно рішення районної комісії.

До районної державної адміністрації  звернувся 21 військовослужбовець про надання матеріальної допомоги, яким виділено  кошти на загальну суму 10 тис. 200  грн.

У районі в 2014 році активізувала свою роботу районна громадська організація Спілка солдатських матерів України, якій виділено кабінет в адміністративному приміщенні для забезпечення її діяльності  (голова Спілки Скороход Галина Іванівна).

Члени Спілки розповсюдили кольорові листівки «Чужої війни не буває» серед громад сіл і селищ району, в трудових колективах, на підприємствах торгівлі, в громадських місцях із закликом підтримати  військовослужбовців-учасників АТО та членів їх сімей.

Народний депутат України Развадовський В.Й. передав Спілці  65 захисних костюмів та 65 накидок від дощу, 10 тис. грн. на закупку медикаментів. Всього із фонду народного депутата В.Й.Развадовського виділено більше 40 тис. грн. Також всі поранені військовослужбовці отримали допомогу по 3 тис. грн. і більше.

Волонтерами щотижня відправляються іменні посилки для військовослужбовців.

Всього зібрано та відправлено військовослужбовцям за період з липня по даний час  385 адресних посилок, в тому числі:

-         95 аеромобільній бригаді (м.Житомитр);

-         30 механізованій бригаді (м.Новоград-Волинський);

-         26 механізованій бригаді(м.Бердичів);

-         12 інженерно-саперній роті (м. Новоград-Волинський);

-         10 батальйону бронетанкової оборони (Новоград-Волинський).

На придбання речей, продуктів, медикаментів витрачено профспілкових коштів райкому профспілки державних установ (керівник Романенко Надія Борисівна), за погодженням членів профспілок, в сумі 24 тис. грн., спонсорських коштів в сумі – 58 тис. грн., 3,5 тис. грн. – кошти громади.

ТОВ «Романів ЛТД»щомісячно для бійців АТО постачає 3 тони бутильованої води.

До збору коштів також долучилася громадська організація району «Романівщина».

138 мобілізованих військовослужбовців отримали допомогу по 500 грн. та 42  дитини шкільного віку даних батьків  отримали по 600 грн.від народного депутата України В.Й. Развадовського (на загальну суму 94 тис.200 грн.)

Органами місцевого самоврядування постійно надається необхідна допомога сім’ям мобілізованих військовослужбовців по господарству, в забезпеченні твердим паливом на зиму.

У районі організовано та проведено благодійні концерти учасниками художньої самодіяльності на підтримку Збройних Сил України, зібрані кошти передано на потреби армії.

         Всі діти мобілізованих військовослужбовців забезпечені можливістю влаштування до дитсадків та загальноосвітніх закладів району,мали можливість оздоровитись у пришкільних та стаціонарних дитячих таборах.

         З метою патріотичного виховання молоді райдержадміністрацією розроблено районну Програму підготовки громадян до військової служби та військово-патріотичного виховання молоді на 2015 рік, яка 16.10.2014 року затверджена сесією Романівської районної ради.

 

НОВ�Н�