--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Про заходи щодо забезпечення призову на строкову службу громадян України 1989-1996 років народження 2014 року

Згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указом Президента України від 01.05.2014 № 4475/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 08.05.2014 № 113 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1989-1996 років народження у травні-липні та в жовтні - листопаді 2014 року», керуючись п. 9 ст. 13, статтями 27, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» :

 

1. Провести у 2014 році в установленому порядку призов на строкову військову службу до Збройних Сил України  та інших військових формувань України придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

у травні – липні 2014 року;

у жовтні-листопаді 2014 року.

 

  1. Для проведення призову на строкову військову службу громадян України 1989-1996 років народження створити районну призовну комісію та затвердити її склад згідно з додатком.

         Затвердити графік роботи призовної комісії:

-         травень      - 21, 23, 27, 29;

-         червень      - 2, 4, 6, 16, 18, 20;

-         липень – 1, 3, 14, 16, 18, 22, 24, 30;

-         жовтень – 1, 3, 7, 9, 13, 15, 17, 21, 23, 27, 29, 30;

-         листопад – 3, 5, 7, 18, 20, 25, 28.

 

  1. Виконавчим комітетам сільських та селищних рад, керівникам підприємств, установ, організацій, незалежно від підпорядкування і форм власності:

         3.1. Вжити дієвих заходів щодо:

         - здійснення поточного ремонту призовної дільниці;

         - сповіщення на вимогу військового комісара призовників про їх виклик у військовий комісаріат та забезпечення своєчасного прибуття за цим викликом;

         - проведення урочистих проводів призовників на строкову військову службу.

         3.2. По заявці військкомату, згідно з графіком відправки призовників на обласний збірний пункт м. Житомир, забезпечити виділення необхідного окремого автотранспорту із запасом паливно-мастильних матеріалів, дотримання правил безпеки при перевезенні призовників.

 

4. Рекомендувати керівникам підприємств, закладів, установ, організацій незалежно від підпорядкування і форм власності, згідно з п. 1 ст. 21 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» забезпечити виплату громадянам, які звільняються з роботи у зв’язку з призовом, вихідної допомоги у розмірі двох мінімальних заробітних плат.

 

5. Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації (Базелюк В.О) спільно з головними лікарями центральної районної лікарні (Сич Н.О.), комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (Галяс О.М.):

5.1. Протягом травня-липня та вересня-листопада 2014 року організувати медичний огляд призовників 1989-1996 років народження.

5.1. Забезпечити районну призовну комісію медикаментами, інструментарієм і медичним майном.

5.2. Для забезпечення медичного огляду призовників, та обслуговування роботи призовної дільниці виділити необхідну кількість лікарів, медперсоналу, технічних працівників.

5.3. Протягом травня та вересня 2014 року забезпечити проведення районного збору працівників військкомату та працівників центральної районної лікарні, які беруть участь у медичному огляді призовників, з питань якісного медичного забезпечення призовної молоді району.

5.4. До 21 травня та 15 вересня 2014 року на призовників 1989-1996 років народження надіслати у військовий комісаріат списки осіб, які знаходяться на лікуванні та обліку в лікувальних закладах.

         5.5. Забезпечити обстеження на вірусний гепатит «В, С», сифіліс, СНІД-інфекцію та флюорографічне обстеження органів грудної клітки призовників у період проходження ними медичної і призовної комісії та на збірному пункті – під час відправки їх до військових частин.

         5.6. За результатами весняного, осіннього 2014 року призовів на строкову військову службу проаналізувати стан медичного обстеження призовників та проінформувати районну призовну комісію.

 

6. Районному відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області (Підгаєцький В.О.):

         6.1. Протягом травня – липня та жовтня – листопада 2014 року за заявкою військового комісара виділяти працівників міліції для чергування у райвійськкоматі.

         6.2. Згідно із Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» забезпечити розшук, затримання і доставлення до райвійськкомату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку, повідомляти райвійськкомат про призовників щодо яких ведеться дізнання або попереднє слідство.

 

7. За членами призовної комісії, лікарями і середнім медичним персоналом, технічними працівниками та обслуговуючим персоналом, які направляються для роботи на призовній дільниці і збірному пункті, на весь час виконання цих обов’язків зберігається займана посада та середній заробіток за місцем постійної роботи.

 

8. Сектору з питань внутрішньої політики і зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації        (Тимбуровська О.П.) оприлюднити дане розпорядження в засобах масової інформації.

 

9. Баранівсько-Романівському об’єднаному районному військкомату (Конопатський С.В.) (за згодою) проінформувати райдержадміністрацію про хід виконання розпорядження до 15 серпня та 15 грудня 2014 року.

 

10. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 29.12.2012 року № 536 «Про заходи щодо забезпечення призову на строкову військову службу громадян України 1988 – 1995 років народження у квітні – травні та жовтні – листопаді 2013 року».

 

11. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Мілінчук А.А. 

НОВ�Н�