--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

День усиновлення

Вже стало доброю традицією 30 вересня у день великого свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії святкувати День усиновлення. Це  традиційний день вшанування одвічних людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові.

Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок. Захист прав та інтересів дітей, і передусім найуразливішої категорії ― дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх виховання та розвитку є одним із пріоритетів державної політики України.            Держава і суспільство відповідальні за долю кожної дитини, яка опинилась у скруті. Життя, безпека, здоров’я, майбутнє дитини залежить від нас, дорослих. Українці, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю та залишилися без батьківського піклування,  виявляють найкращі людські почуття та моральні чесноти.

Зустріч з батьками-усиновителями, прийомними батьками та батьками - вихователями організувала служба у справах дітей райдержадміністрації.

            Із Днем усиновлення – святом родинного затишку та дитячої надії,
усім небайдужим до долі дітей, всім, хто розуміє, наскільки важливим для процвітання нації є виховання їх у повноцінних родинах, привітав заступник голови райдержадміністрації - О.П.Біленький, який побажав  крокувати по життю з Вірою,  Надією,  Любов’ю та Мудрістю, сил, натхнення, терпіння, та  пам’ятати, що посаджені зерна добра й любові в дитячих душах обов’язково

проростуть паростками вдячності та любові.
Начальник служби у справах дітей В.І.Данилевич привітала присутніх зі святом та наголосила на проблемах, що виникають в даних сім’ях, шляхах їх вирішення.

Про порядок нарахувань та виплат  допомоги  на дітей, які проживають в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу розповідала заступник начальника відділу соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Бойко Ніна Євгенівна, про проведення профілактичної роботи щодо запобігання насильства над дітьми, жорстокого поводження серед дітей ознайомив старший оперуповноважений ГКМСД  Іщук Володимир Анатолійович,  про соціальне супроводження прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу розповіла начальник районного центру соціальних служб для сім’ї дітей і молоді - Ліхова Інна Петрівна. Лекційне заняття з елементами тренінгу про взаємовідносини дітей з батьками-вихователями і прийомними батьками провела лектор - консультант громадської організації «АСЕТ» - Насадік Тамара Іванівна.

На завершення зустрічі присутнім було продемонстровано соціальний ролик «Мами».

НОВ�Н�