--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Відбулось виїзне засідання районної координаційної ради

На базі Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання районної координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, за участю членів районної координаційної ради Базелюка В.О., Данилевич В.І, Сича М.С., Галяса О.М., в.о. Вільшанського сільського голови Шрам А.П., в.о. заступника начальника РВ УМВС, начальника дільничних інспекторів міліції Луценка В.А., директора Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. Повнича П.С., методиста відділу освіти райдержадміністрації Лотиш Г.В., завідуючої сектором районного центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді Ліхової І.П.

Під час засідання розглянуто питання: про заходи щодо протидії туберкульозу в районі; про заходи щодо протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в районі; про організацію амбулаторного лікування хворих на туберкульоз, участь медичних працівників первинної ланки надання медичної допомоги в проведенні контрольованого лікування; про роботу виконкому Вільшанської сільської ради по протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу на підвідомчій території, пропаганді здорового способу життя серед молоді; про роботу райвідділу внутрішніх справ  щодо протидії наркоманії, алкоголізму, забезпечені громадської безпеки молоді, організації роботи з особами, які звільнилися з місць позбавлення волі, протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу на території Вільшанської сільської ради.

Зокрема, членами координаційної ради відзначено, що відділами та службами райдержадміністрації проводиться відповідна робота по профілактиці вищезазначених захворювань. У школах проводиться різноманітна робота, у тому числі виховні години, засідання за «круглим столом», тренінгові заняття, дискусії, диспути, вікторини, кінолекторії, конкурси малюнків, агітбригади, рейди-перевірки, конкурси соціальної реклами за різними напрямками тощо. Крім того, учнями Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів організовано та проведено волонтерську акцію: «Молодь – проти СНІДу», «Молодь – за здоровий спосіб життя».

Від членів координаційної ради учнівському колективу було вручено подарунки – футбольні м’ячі.

Як результат засідання – прийнято ряд рішень, реалізація яких сприятиме  поліпшенню епідеміологічної ситуації з туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в районі.

НОВ�Н�