--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

Президент України ознайомився з умовами, в яких проходять підготовку житомирські військовослужбовці

Президент України ознайомився з умовами, в яких проходять підготовку житомирські військовослужбовці

Президент України Петро Порошенко 4 жовтня перебував з робочою поїздкою на Житомирщині. Разом із Першим заступником Глави Адміністрації Президента України Геннадієм Зубком, начальником Генерального Штабу Збройних Сил України генералом-поковником Віктором Муженком, керівництвом області та міста Петро Порошенко відвідав 240 Центр підготовки підрозділів 8 Армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України.

На військовому полігоні Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України ознайомився із оснащенням базового містечка в польових умовах, де було представлено механізований завод для випікання хліба, малогабаритні засоби приготування їжі, блок-пост, систему підвозу води, малогабаритні пральні, заправочний модуль та зразки розміщення особового складу. Окрім цього, Глава держави оглянув нові зразки озброєння та ті, які використовуються військовиками в зоні проведення антитерористичної операції, а також ознайомився із окремими розробками Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова Державного університету телекомунікацій. Високоповажні гості спостерігали за ходом навчань мобілізованих військовослужбовців загальновійськових підрозділів, які в наближених до бойових дій умовах проходять бойове злагодження та готуються відправитися на схід України.

Петро Порошенко звернув увагу на те, що зараз пріоритетом є забезпечення української армії теплим одягом. Він зазначив: «Надзвичайно важливо, аби взимку наші військові були нагодовані, одягнені та озброєні. А фортифікаційні споруди мають гарантувати хлопцям не лише надійний захист, а й комфорт. З метою постачання в зону АТО всього необхідного, бюрократичні процедури та нормативне регулювання вже спрощені до максимуму. Хочу окремо подякувати волонтерам, які допомагають українській армії».

Глава держави високо оцінив розробки Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова та наголосив, що саме зараз такі проекти мають зелене світло для їх успішного втілення в життя.

Відповідаючи на запитання журналістів, Петро Порошенко не залишив поза увагою і військові дії на сході України. Президент зазначив: «В першу чергу там треба досягти артилерійської тиші. Маю стриманий оптимізм, що найближчим часом нам вдасться це зробити. Після цього, по-перше, українські війська вибудують посилену лінію оборони, а по-друге, місія ОБСЄ зможе контролювати ситуацію в регіоні».

 

Прес-служба облдержадміністрації


НОВ�Н�