--------
Урядовий портал
Верховна Рада України
Конституційний Суд України
Урядова "гаряча лінія"
БЕЗвіз
Україна-ЄС
Доступні ліки
Є ліки
Державний реєстр виборців
Житомирська ОДА
Державна реєстраційна служба
Національне агенство з питань запобігання корупції
Антикорупційний портал
бюлетень КМУ
Державна служба України
teplo.gov.ua
інтерактивна карта
Енергоефективність Житомирщини
ОСББ
Національна дитяча "гаряча" лінія
Протидія торгівлі людьми
Зміни одне життя
Національна академія
« Новини

У вересні до Житомирщини прибуло 1029 переселенців

У вересні до Житомирщини прибуло 1029 переселенців

Про це повідомила журналістам директор департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Корінна. Загалом наразі в області перебуває 4552 переселенці, з яких 4336 прибули з Донецької та Луганської областей, а 216 – з АР Крим. 

«Упродовж вересня на територію області прибуло 1029 осіб, що складає 23% від загальної кількості переселенців з початку періоду. На Житомирщині створені належні умови проживання для цієї категорії населення», - наголосила Галина Корінна.

Посадовець також зауважила, що наразі оперативного вирішення потребують питання зимівлі переселенців в області, а також врегулювання з боку держави потребують питання відшкодування витрат установам, в яких проживають переселенці.

За інформацією управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, за вересень поточного року з регіону виїхало 307 осіб з числа переселенців. За останні 7 днів (23-29 вересня) прибуло 102 особи, вибуло 70 осіб. Аналіз динаміки прибуття (виїзду) внутрішньо переміщених громадян на територію області упродовж вересня засвідчує, що у середньому, з урахуванням від'їжджаючих, щоденне збільшення вимушених переселенців становило у вересні близько 25 осіб на день. 

Наразі найбільше переселенців розміщено у м. Житомирі (907 чол.), Коростишівському районі (412 чол.), м. Коростені (307 чол.), м. Бердичеві (273 чол.), м. Новограді-Волинському (232 чол.). Найменше – у Володарсько-Волинському (56 чол.), Народицькому (43 чол.), Червоноармійському (39 чол.), Лугинському (38 чол.) районах.

 

Прес-служба облдержадміністрації

НОВ�Н�